Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Osłabienie, senność, dreszcze, gorączka i pocenie się przy powiększonych węzłach chłonnych


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 20 lat i od miesiąca możliwe, że dłużej odczuwam ogólne osłabienie, senność, dreszcze(w ostatnim czasie coraz częściej) Poszedłem z tym do lekarza, który w ogóle nie przejął się tym tłumacząc, że to jakieś przeziębienie, polecił kupić jakieś leki na przeziębienie( rutinoscorbin etc) Minął tydzień-dwa i doszła do tego wysoka gorączka, pocenie się oraz silny ból głowy(głównie oczodół, czoło, skronie) Udałem się do lekarza lecz tym razem innego, który bez żadnego badania stwierdzil jak to powiedział *słyszę jak mówisz przez nos, to są zatoki* przepisał Duomox 1000 i odesłał do domu. 10 dni brałem ten lek, bóle głowy ustąpiły,gorączka też lecz dreszcze odczuwam dalej oraz osłabienie i senność , do tego kaszel(z wydzielina białą, czasem taką zielonkawą) i czuję jak mi coś spływa jakby z nosa do gardła, dodam jeszcze, że wyczuwałem w okolicach ścięgien pod kolanami kuleczki, nie bolące przy dotyku, twarde, napięte(możliwe, że to węzły chłonne) W innych miejsach również czuję węzły chłonne lecz nie są one powiekszone oraz nie bolą, co nie zmienia faktu iż bardzo się tym przejmuje i prosiłbym o jakąś poradę specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×