Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Schodzenie dodatkowej warstwy skóry z żołędzi penisa przy ściąganiu napletka


Gość arem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Otóż w wieku ok.13lat zauważyłem u siebie stulejkę.Poczytałem, pooglądałem na internecie, zastosowałem się do instrukcji o *rozciąganiu napletka* pod ciepłą wodą.Robiłem to jakiś okres i patrzę - schodzi.Czy to w wzwodzie czy bez niego.No i potem czuję ból przy dotyku zołędzia.Poczytałem i wyczytałem że to może być przez to, iż żołądź był schowany pod napletkiem.No to stopniowo zacząłem go dotykać, obcierać i - przestało boleć.Wszystko był całkowicie OK do dzisiaj.Gdy byłem oddać mocz spostrzegłem że mój penis wygląda jakby inaczej.Zdejmuję napletek (bez wzwodu) i razem z napletkiem schodzi również (w sumie nie wiem co to jest) taka *dodatkowa* skórka spod napletka.I wychodziła ona cały czas..Dopiero gdy penis był w wzwodzie jakoś sam napletk się zsunął lecz z trudem.O co z tym chodzi? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania o co dokładnie chodzi w przedstawionych przez Ciebie faktach. Raczej to co opisujesz nie wskazuje na nic niepokojącego. Oczywiście, aby się przekonać czy wszystko jest w porządku radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×