Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna D

Nieprzyjemny zapach z ust jako objaw zapalenia wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna D
Panie Doktorze, mój 11 letni syn przez dłuższy czas miał nieprzyjemny zapach z ust. Próbowaliśmy różnych metot leczenia tej przypadłości, nic nie pomagało. Cztery dni temu syn miał wycięty zgorzelinowy już wyrotek i o dziwo zapach z ust zniknął następnego dnia. Zastanawiam się, czy chory wyrostek mógł być powodem brzydkiego zapachu z ust mojego dziecka? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wątpię w to. Zapalenie wyrostka robaczkowego nie ma nic wspólnego z nieprzyjemnym zapachem z ust. Może syn dostawał jakieś antybiotyki, które wyeliminowały patologiczną florę bakteryjną z ust. Lub jest to zwykły przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka
U mojego dziecka również zaobserwowalam pierwszy raz w zyciu bardzo nieprzyjemny zapach z ust i kolejnego dnia wyrostek byl juz perforowany zgorzelinowy i z zapaleniem otrzewnej Dodam ze do takiego stanu doprowadzono dziecko na oddziale pediatrycznym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.