Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Paciorkowiec G w moczu przy częstomoczu i pieczeniu ujścia cewki moczowej


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam od października problem z układem moczowym. Ciągle mnie piecze i boli oraz występuje częstomocz. Także mam problem z nawracającą grzybicą żołędzia i jamy ustnej po antybiotykach. Po nieskutecznym leczeniu wcześniejszych urologów, którzy leczyli mnie na *ciemno*, nie wiedząc na co konkretnie, postanowiłem znaleźć dobrego urologa. Nowy zlecił *odciążyć* cewkę przez okres dwóch tygodni, tzn. miałem nie przyjmować żadnych leków anty-grzybiczych ani antybiotyków i dopiero później wykonać posiew nasienia na bakterie. Wynik wyszedł dodatni, mam Paciorkowe grupy *G*. Moje pytania są następujące: co to za bakteria? Czy jest bardzo groźna? I czy nieliczna ich ilość może powodować ciągłe zakażenia dolnych dróg moczowych, stany podgorączkowe? Oraz czy ma ona wpływ na ból gardła? Pozdrawiam, Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zawracać głowę ale jestem w okropnej sytuacji też mam ta bakterie ale w gardle jestem załamana chciałabym się dowiedzieć jak Pan się uporal z ta bakteria bo dalej nie ma na ten temat informacji.. Jeśli byłaby możliwość proszę o kontakt to bardzo ważne mój E-mail proszę o pomoc bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×