Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy sztywnych plecach i szyi po plastyce tylnej krocza


Gość AGATKA21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AGATKA21lat

Od momentu kiedy mialam wykonany ten zabieg przy miesniach tylnich krocza gdzes tam przy miednicy. mam sztywne plecy kregoslup ciagnie mnie do dolu(czuje sie scisnieta,,,nie potrafie wytrzymac z bolu i te objawy sa dla mnie katorga.(usztywnia mi cala szyje i plecy. nie umie sie dobrze pochylic bo te usztywnienie jakby powodowalo ze moje miesnie plecow zaciskaly kregoslup gdy juz sie na sile pochyle to strzela mi w kregoslupie( nawet przy pochyleniu naciska mi na szyje na glowe i z wokolo szyji odskakuja mi te zylki i mam duszenie. mam za zbyt wyprostowana sylwetke przez ta operacje a z natury mam skolioze. i cierpie.zbaieg byl wykonywany z powodu wypadania odbytu. 1.czy gdy szwy sie rozpuszcza w srodku to przestana byc te plecy ,szyja ,kregoslup taki sztywny i przestane cierpiec? czy odicaza calkowicie moj kregoslup,plcy ,szyje miesnie plecow.?czy ta miednica przestanie mnie szarpać do tylu i usztywniac mi sylwetke? 2.czy jest pan pewien,że moje plecy odzyskają pelną ruchomośći moje dolegliwosci znikną? 3.co tam na dole musi sie stać w obrebie tych miesni tylnich krocza rowniez bliskomiednicy itp. żebym ja mogla swobodnie sie pochylać i żeby moje plecy szyja przestaloybyc takie sztywne ,ściągniete (zaznaczam ze prady przeciwbolopwe stymulujace prace miesni nie pomogly i cwiczenia rowniez nie . mam problemy przez to wszystko ze stawami i szybko o naderwania ze wzgledu na sztywne cialo i kregoslup. 4. czy gdy szwy sie rozpuszcza moje posladki wypchna sie do tylu i biodra bardziej do bokow?(tk jak to mialam przed operacja) bardzo mi tez zalezy na pelnej ruchomosci plecow,szyjii ( bez sztywnosci) daje mi pan gwarancje ze to minie ? 5. dlaczego poki co narazie tak sie ze mna dzieje?i za ile powinno wszystko wrocic do oczekiwanej przeze mnie normy? Proszę PANA o jak najszybsze odpowiedzi na moje pytania.bo jestem bardzo zdolowana i trace wiare na odzyskanie zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×