Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usuwanie makijażu permanentnego


Gość Barbara

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy w związku z usunieciem kreski permanentnej z górnych powiek oczu. Zostały one wykonane źle i bardzo chcę się ich pozbyć. Słyszałam o możliwości usunięcia ich laserem przy założeniu tytanowych osłon na oczy i w znieczuleniu okulistycznym jednak osoba która poddała mi taką myśl nie wykonuje takich zabiegów i nie wie gdzie mnie przekierować. Jestem zdesperowana, bardzo proszę o pomoc. Może jest inny sposób na pozbycie się tego makijażu? Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam przez zrobienie makijażu permanentnego spore nieprzyjemności. Nie dość, że nie chciano mi zwrócić pieniędzy, to dodatkowo sam mój wygląd był straszny. W końcu pogrzebałam trochę w sieci i trafiłam na gabinet Extravaganza i tam się całego tego mojego nieszczęścia pozbyłam po zabiegu laserowym. Gdybym miała czekać, aż samo mi to zejdzie, dosłownie zwariowałabym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka Feifer

Usuwanie makijażu permanentnego to często jedyny sposób na odzyskanie pewności siebie po nieudanym zabiegu. Wbrew temu, co piszą Panie powyżej, zabieg ten nie musi być bolesny, a laser nie jest jedyną opcją. W swojej praktyce jako specjalista od lat stosuję preparat, który w tym celu używany jest na całym świecie. Ma za sobą testy kliniczne, które potwierdzają 93% skuteczność. Preparat jest w zupełności bezpieczny, nie wymaga ingerencji lasera (co w przypadku słabego sprzętu i braku wiedzy jest dość dużym ryzykiem). Nie pozostawia blizn i jeśli u klientki nie występują indywidualne przeciwwskazania (jak cukrzyca, hemofilia, choroby dermatologiczne, ciąża etc.), nie ma obaw o komplikacje. Aby skutecznie usunąć makijaż permanentny, należy poddać się kilku zabiegom - ich ilość zależy od głębokości, na jaką barwnik został wprowadzony, jego jakości i indywidualnych predyspozycji skóry klientki. Preparat wprowadzony pod skórę “wypycha” na zewnątrz pigment, który zbiera się w postaci drobnych strupków, jakie z czasem odpadają, pozostawiając skórę naturalną. W NEWLOOK’s Permanent Makeup, którego jestem właścicielką, cena usunięcia makijażu permanentnego zaczyna się od 300 złotych. Zapraszam na indywidualne konsultacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×