Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból mięśni po plastyce tylnej krocza z powodu wypadania odbytnicy


Gość Agnieszka22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka22

Witam.mialam wykonywana te operacje 1,5 miesiaca temu. mam tam w srodku gdzies wysoko na miesniach miednicy wzmocnione jelito, ostatnimi czasy ponaciagalam sie . mam straszne dolegliwosci od tej miednicy ( te miesnie ciagna za inne miesnie,sciegna w calym organizmie tzn. plecy ,lącznie z łopatkami, szyja,przeskoki w stawach ( we wszystkich) ,oslabienie wszystkich sily miesni nogi,rece,uciski na klatke ,arytmia,trudnosc w oddychaniu,(podczas podenerwowania nasilaja sie objawy i robie sie goraca)uciski bole glowy, zle napiecie miesniowe, gdzies sztywnieje gdzies jest spokoj(obejmuje to cale cialo) ,zawroty,(dziwne strzelania w plecach, klatce karku, pomiedzy zylkami. w glowie w kazdej czesci ciala itp. nie moge sie denerwowac bo zaraz mi cisnienie sie podzwiga do glowy i strzela a temperatury nie mam cisnienie z reguly norma. skolioza. lewoboczna + lordoza.( u neurologa bylam nic konkretnego mi nie powiedzial ,dlategot ez zwracam sie do pana o pomoc . Mam pare pytan: 1. Za jaki czas rozpuszcza sie szwy wewnetrzne rozpuszczalne ( okolo 10 szwow) w warunkach odbytu? 2. są rozpuszczalne napewno) ale czy na pewno sie rozpuszczą skoro chirurg powiedzial ze mam tam rozpuszczalne szwy? 3. czy jak te szwy sie rozpuszcza, to przestana naciskac na jakis nerw, i popuszczą ( daja luzu pozostalym czesciom ciala,kregoslup ,inne miesnie ,kark ,glowa itp)mam na mysli lekkie obnizenie i wreszcie jakis oczekiwany komfort.bo narazie to okropne mam dolegliwosci. 4.Czy nic zlego mi nie dolega?(nerwicy to ja sie nabawilam przez te objawy ( czyli moje nerwy tylko pogarszaja sprawe ale ja ich nie wywoluje od samosci) 4.czy wszystko w najblizszym czasie minie i powinnam przestac sie tak martwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×