Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam Z

Złamanie kości podudzia, pęknięcie czaski i krwiaki wypadku samochodowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam Z
Witam wczoraj mój wójek doznał wypadku samoochodowego .Zawieziono go do szpitala gdzie stwierdzono złamanie kości podudzia oraz peknięcie czaszki ikrwiaki na mózgu.Jego stan jest podobno bardzo zły.W chwili obecnej jest w spiączce ale sam oddycha z szpitala zawieziono go do kliniki specjalistycznaj do krakowa na ul botaniczna .Czy mój wójek z tego wyjdzie pomimo cięzkiego stanu zdrowia .? Dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam Z
Chciałem jeszcze dodac że u wójka niestwierdzono żadnych obrażeń w okolicy brżycha naruszona jest noga i głowa .Wypadek miał miejsce wczoraj o godziie około 22 do chwili obecnej czyli godzina 9 nie był operowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam Z
Tu jest opis szpitalu do którego trafił wójek http://www.su.krakow.pl/htm/kliniki/neurochirurgia/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na podstawie tych informacji nie można powiedzieć w jakim stanie jest Pana wójek (potrzebne są dane kliniczne). To pytanie trzeba skierować do lekarzy opiekujących się chorym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam Z
Więc tak nie jest zawesoło chyba po pierwsze noga jest złamana w dwuch miejscach na poziomie uda.Po drugie odbite płuco może dojśc do zapalenia płuc. I po trzecie chyba najgorsze naruszona została kość zatokowa i podobno pojawiły sie krwiaczki na mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.