Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drętwienie palca i skurcze podczas zasypiania po narkozie


Gość alicja

Rekomendowane odpowiedzi

W przeciagu roku przeszlam dwie operacje - jedna to usuniecie guzka z piersi a druga - macicy i jajnika. Przy pierwszej zastosowano znieczulenie ogolne a przy drugiej znieczulenie ledzwiowe przez zastrzyk w kregoslup. Po pierwszej operacji zaczal mi dretwiec maly palec tylko w nocy, ale z czasem te dretwienia ustepowaly i rzadko sie pojawialy, wiec sie nie martwilam. Natomiast po drugiej wystapily juz w piatej dobie i sa powazniejsze - nie czuje wogole palca . a jntensywny masaz nie likwiduje odretwienia do konca. Zauwazylam rowniez , dziwne skurcze ciala w trakcie zasypiania, ktore mialy jeszcze miejsce przed operacjami, ale doczytalam sie, ze to moze sie zdarzac gdy organizm zasypia. Po drugiej operacji te skurcze byly znacznie silniejsze w pierwszej dobie, gdy dzialala jeszcze narkoza. Doslownie mna rzucalo . Wszystko zdarzylo sie w nocy i nie powtorzylo sie do dzisiaj . Czy te objawy to skutki uboczne narkoz czy powinnam przeprowadzic jakies badania ? Jestem w siodmej dobie po zabiegu i dretwienie palca nie ustepuje...Nie wiem co robic.Prosze o pomoc.Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem ..po znieczuleniu ledzwiowym mam dretwienie malego palca i serdecznego...podobno to mam minac ale milely juz trzy tygodnie i nic ..chyba ze to jakis zbieg okolicznosci i narkoza nic tu nie jest winna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×