Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w podbrzuszu, pieczenie gardła i przełyku po fundoplikacji Nissena


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panie Tomaszu mój problam palega na tym iz stwierdzono u mnie ze mam żołądek z bardzo dużą kaskadą wmoim przypadku najlepsza pozycja to leżąca na plecach lub lekko pochylona na prawą stronę jestem po zabiegu fundoplikacji nissena mam bóle w lewym dolnym podbrzusz i notoryczne pieczenia gardła,przełyku całej jamy ustnej jak tylko coś zjem lub przyjmę jakiś płyn w takim przypaku muszę się pochylać do przodu żeby zawartość zołądka prawdopodobnie sie przelała lecze sie u gastrologa ale bez skutku leczenie tej choroby środkami zmniejszającymi wydzielanie kwasu żołądkowego nie przynaszą efektu od ponad rokuwykluczona jest tagże choroba crona Leśniewskiego robiłem chyba już wszystkie badania gastroskopia,kolnoskopia z pobraniem wycinków z jelita gróbego i cienkiego ,tomograf komputrowy jamy wynik tomografu jest nastepujacy uchyłkowatość jelita grubego,uchyłki wjelicie grubym są w poprzecznicy a najwieksze w esicy badanie kapsułką endoskopową nie potwierdziło wiekszych zmian w układzie pokarmowym ale przemieszczenie kapsułki z żołądka do jelita cienkiego trwało 2hi 47 min. choroba trwa już od roku czasu PROSZĘ OPOMOC JESTEM JUŻ TYM ZAŁAMANY MOZE PAN MOŻE KOGOŚ POLECIĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×