Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Zabiegi laserowe po wycięciu wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Jestem 7 tygodni po wycieciu wyrostka z rozlanym zapaleniem otrzewnej,czy po tym czasie moge brac laserem zabiegi na przewlekle chore zatoki,czy sa jakies dobre krople do nosa bez recepty,ktore by mi udroznily zatoki i pozwoily lepiej oddychac?Prosze o odpowiedz.Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Dobrym lekiem jest ibuprom zatoki, ponieważ zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz pseudoefedrynę zmniejszającą obrzęk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Przez ile dni można brać ibuprom zatoki. I czy po operacji wyrostka można brać laser na zatoki i na jamę brzuszną aby zmniejszyć stany zapalne. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Ibuprom zatoki stosuje się co 4-6 godziny 1-2 tabl. (nie przekraczać 6!) w ciągu doby i stosuje się doraźnie, do ustąpienia objawów. Jeśli chodzi o laser to radzę odczekać minimum miesiąc. Najlepie skonsulotwać to jeszcze z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Dziekuje za odpowiedz.A ja wzielam juz dwa zabiegi laseru i magnetroniku na zatoki i jame brzuszna oraz blizne pooperacyjna i teraz obawiam sie powiklan.W ponedzialek jestem zapisana na trzeci.ale w takim wypadku nie pojde.Na ten czas nie mam mozliwosci skontaktowac sie z chirurgiem.Moze tutaj ktorys z chirurgow udzielil by mi rady.Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.