Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata

Zrost sutka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata
Witam, mam taki problem a mianowicie w moim prawym sutku jest zrost już wyjaśniam na czym on *polega* a mianowicie w tym sutku jest zarośnięty otwór przez który płynąć będzie miało mleko gdy będę miała w przyszłości dzieci obecnie mam 30 lat i jak narazie nie staramy się o dziecko ale gdy to nastąpi to nie wiem co będzie pamiętam, że gdy bylam w okresie dojrzewania bardzo bolała mnie ta pierś. Ale wtedy myślalam wtedy, że jest to konsekwencja tego że dojrzewam a teraz to nie wiem ...????? Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy była Pani z tym problemem już u lekarza? Czy sutek wygląda inaczej niż powinien? Warto zrobić najpierw usg sutka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agata
Nie nie byłam z tym u lekarza, wygląda inaczej albowiem nie ma tego *otworu* jeśli można tak to nazwać jest gładki, jak pan myśli co to może oznaczć???? Proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Dobrze, aby najpierw udała się Pani do lekarza, aby przyjrzał się niepokojącej Panią zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby piersi zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/piersi-choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.