Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michall

Mały kamyczek na jądrze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michall
Otóż moj problem polega na tym iż od gdzie 3 miesiecy w prawym jądrze mam jakby maly kamyczek jest on wielkosci paznokcia noworodka *) ten jakby kamyczek przsówa sie po calym prawym jądrze i jest ono malutkie a lewe jadro jest strasznie wielkie podejrzewam wodniaka ale co to jest za kamyczek w prawym jadrze prosze o pomoc i szybkie udzielenie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wodniaka będzie trzeba usunąć chirurgicznie. Natomiast zmianę w prawym jądrze najlepiej zbadać za pomocą ultrasonografii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mich
Mam problem od pewnego czasu w prawym jadrze pojawił mi sie jakby kamyczek jest on elastyczny wielkosci malego paznokcia moglby ktos mi poradzic co to moze byc. i jak naciskam na niego to pobolewa mnie troche brzuch jakby to byla jakas zyla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli ta zmiana jest umiejscowiona na jądrze nie zaś w jego wnętrzu może to być rzeczywiście żylak powrózka nasiennego. Trudno cokolwiek więcej napisać bez badania. Najlepiej z tym problemem skonsultować się z urologiem. Zmiany takie czasami wymagają leczenia zabiegowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mich
tak ta zmaina jest w mosznie i ten kamyczek moze sie swobodnie poruszac w srodku mozny i to jest jakby zyla i ten kamyczek jest na koncu tej zyly i moge nim ruszac wszedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.