Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lolitaaaa

Powiększone jelito grube

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lolitaaaa
Miałam powiększoną prawą część podbrzusza, udałam się więc z tym do ginekologa, jednakże on powiedział mi, że to nie są napewno sprawy ginekologiczne a najprawdopodobniej mam w tym miejscu powiększone jelito grube. Czy jest to groźne i czego może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby rzeczywiście stwierdzić co dzieje się w Pani jamie brzusznej należałoby wykonać na początku USG jamy brzusznej, a następnie kolonoskopię, aby móc postawić jakąś diagnozę. Jeśli doszłoby do poszerzenia jelita grubego to brzuch powinien w całości mieć zwiększony obwód, a nie tylko miejscowo. Bez badań trudno określić co się dzieje i jakie są przyczyny powiększenia prawej części podbrzusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek
witam! mam taka sama sytuacje, powiekszona prawa strona podbrzusza, czasami boli, lewa strona podbrzusza tez pobolewa. jutro ide do lekarza rodzinnego , zobaczymy co powie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OLA
Dzień dobry mam 12 i też powiększone jelito grube.Miałam straszną gorączkę i ból brzucha po lewej stronie ,pojechałam do szpitala.W szpitalu zbadał mnie lekarz i powiedział że będę musiała zostać w szpitalu na badania ,więc zrobili mi USG i EKG,.Kiedy mnie wypisywali to powiedzieli że będę musiała jechać na gastroskopię , i wszystko się wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.