Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biały osad na żołędziu penisa po ściągnięciu napletka i krótkie wędzidełko


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz mam kilka spraw dotyczacych penisa . Zacznijmy od tego ze mam 13 lat . Kiedy zdejmuje sobie napletek to przy koncu zoledzia mam taki bialy osad , wiem ze jest to smegma ale mam pytanie jak to moge usunac? Druga sprawa , podczas erekcji nie moge zsunac napletka z penisa , co mam z tym zrobic? I ostatnia , chodzi o to ze moje wedzidelo ma okolo 2-3 mm i jezeli zsune napletek do konca zoledzia glowka penisa sie zgina o 180 stopni , i nie moge zsunac nizej napletka . Co do tego osadu probowalem usunac go woda ale gdy dotykam zoledzia troche mnie to nie boli tylko takie nieprzyjemne uczucie . Czy ma to cos wspolnego z tym ze jestem gruby i nie zaszly u mnie jeszcze zadne zmiany dojrzewania? Moj penis bez erekcji ma jednak czasami w niekorych pozycjach siedzacych odstaje sam napetek .3-4 cm ale podczas ma okolo 6-7 cm (wiem ze malo ale to dlatego ze gruby jestem) . Prosze o pomoc , mialem temat wczesniej ale nikt mi nie chcial odpowiedziec */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zdejmuje sobie napletek to przy koncu zoledzia mam taki bialy osad , wiem ze jest to smegma ale mam pytanie jak to moge usunac? - ciepła woda, długie moczenie i oliwka do kapeli dla dzieci, delikatna gąbka Druga sprawa , podczas erekcji nie moge zsunac napletka z penisa , co mam z tym zrobic? - to może być objaw zwężenia pierścienia napletka, radzę o tym problemie poinformować rodziców i udać się na konsulatcję do chirurga dziecięcego, ten problem też dotyczy zbyt krótkiego wędzidełka napletka Czy ma to cos wspolnego z tym ze jestem gruby i nie zaszly u mnie jeszcze zadne zmiany dojrzewania? - nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy kapieli usunalem prawie caly ten osad (pojedynczo jeszcze widac w rowku pod zoledziem . Podczas erekcji gdy bylem w cieplej wodzie z mydlem udalo mi sie zsunac napletek do konca zoledzia (calkiem sie nie da tylko trocha za zoledzia i jest juz dalej zrosniete) i czulem troche bol przez za rotkie wedzidelko . Nie umiem rozmawiac o takich sprawach z rodzicami no ale sproboje . Dziekuje za pomoc . Moze jeszcze by sie ktos wypowiedzial bo zawsze lepiej jak sie zna opinie kilku osob . Pozdrawiam , Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×