Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesne wzdęcia i biegunka po wypadku samochodowym


Gość M.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Parę dni temu przeżyłam wypadek samochodowym, który polegał na tym, że w bok samochodu uderzył TIR z dużą prędkością. Byłam pasażerem samochodu i po wypadku trafiłam do szpitala z uszkodzonym okiem (szwy na powiece) oraz skręconym kręgosłupem odcinka szyjnego.... Niby nic poważnego bo na pewno z tego szybko wyjdę, jednak martwi mnie coś innego.... Kiedy leżałam na obserwacji w moim żołądku tak jakby zaczęły się zbierać gazy, tak wiem, nic wielkiego, jednakże nigdy nie miałam czegoś takiego do tego stopnia.... czułam jak żołądek robi się coraz większy, wszystko się w nim *poruszało* głośno, czułam pod ręką wyraźnie jak pęcznieje i robi się twardy, jednak nie puszczałam tzw* bąków*. Nie przeszło mi... jestem 6 dni po wypadku a z tym żołądkiem wciąż się tak dzieje tylko, że robi się coraz bardziej bolesne. Wczoraj też męczyła mnie silna biegunka. Czy mam się bać czy to po prostu mój żołądek odreagowuje stresy tak jak mi to mówią w domu rodzinnym. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej takie objawy są związane z zaburzeniami nerwicowymi powstałymi na skutek przeżytego urazu powypadkowego fizycznego i psychicznego. Jeśli dolegliwości w przeciągu kilku dni nie ustąpią trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×