Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żyłka utrudnia ściągnięcie napletka, duża ilość mastki i obwisłe jądra


Gość Pan Anonimowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Anonimowy

Otóż mam mały problem i ile to można nazwać małym problemem. 1)Nie wiem czy mam stulejkę czy nie po prostu gdy próbuję zdjąć skórkę z penisa nie mogę bo tylko trochę mi się odsłania żołądź i skóra jest do jego czubka jakby przyczepiona małą żyłką nie wiem co mam z tym zrobić. Gdyby tej żyłki nie było to bez problemu zdjąłbym skórę. 2) mam dużą ilość masy mastki i co mam i tym zrobić jest bardzo zbita. 3) moje jądra są takie *zwisające* i nie są zbite 40 ostatnio zauważyłem nadmierną ilość włosów na moim penisie nie wokół niego tylko na penisie. Nie wiem co mam z tym zrobić , boję się iść do lekarza. Za dop. z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy jak opisujesz mogą świadczyć o zbyt krótkim wędzidełku napletka. Przez to utrudnione jest ściągnięcie napletka z żołędzia penisa oraz usunięcie mastki (dokładne moczenie, oliwkowanie olejkiem dziecięcym i powolne usuwanie za pomocą delikatnej gąbki). Trudno mi określić czy z jądrami wszystko jest w porządku bez bezpośredniego badania. Może konieczne okaże się USG jąder. Radzę z tymi problemami udać się do urologa. Zbyt krótkie wędzidełko napletka może wymagać leczenia operacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×