Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Diagnostyka wątroby


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spożywanie śmietany(18 %) szkodzi wątrobie? Jakie są badania wątroby? Na czym polegają ? Jak wyglądają?(Pobierają coś z mojego organizmu?) Ile trwa badanie? Czy w każdym szpitalu badają? Czy lekarz sportowy pozwoli mi zbadać wątrobę?(Da mi skierowanie?) Czy przez prześwietlenie wątroby mogę mieć jakieś mutacje w DNA? Czy poprzez prześwietlenia mogę mieć mutacje? Czy 16 latek może pójść na badania wątroby?Czy nie jest szkodliwe w tym wieku? Mam zamiar pójść w 3 liceum na wszystkie badania,ponieważ idę do szkoły oficerskiej.Jeżeli bym zrobił u siebie wszystkie badania to by nie musieli mnie już badać tam,jeżeli bym miał wszystko na dokumentach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spożywanie śmietany(18 %) szkodzi wątrobie? - nie Jakie są badania wątroby? Na czym polegają ? Jak wyglądają?(Pobierają coś z mojego organizmu?) - głównie to badania krwi oraz USG wątroby patrz strona: http://www.pakiety.diag.pl/funkcji_watroby,50.html Ile trwa badanie? - to tylko pobranie krwi, a USG trwa około 10-15 min. Czy w każdym szpitalu badają? - tak Czy lekarz sportowy pozwoli mi zbadać wątrobę?(Da mi skierowanie?) - jeśli będzie widział taką potrzebę to da Czy przez prześwietlenie wątroby mogę mieć jakieś mutacje w DNA? - nie Czy poprzez prześwietlenia mogę mieć mutacje? - musiałyby być to bardzo duże dawki promieniowania, często bardzo wykonywane zdjęcia RTG Czy 16 latek może pójść na badania wątroby?Czy nie jest szkodliwe w tym wieku? - nie Jeżeli bym zrobił u siebie wszystkie badania to by nie musieli mnie już badać tam,jeżeli bym miał wszystko na dokumentach? - na pewno ułatwi to badanie i przyspieszy procedurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×