Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie i swędzenie jądra po ćwiczeniach na siłowni


Gość Tereh001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Otóż, mój problem zaczął się jakieś 2 miesiące temu kiedy po powrocie z siłowni (lekki trening bez mocnego wysiłku) lewe jadro bardzo mi się powiększyło lecz nie bolało a bardziej swędziało. Powiększeniu uległ również rejon w którym znajduje się prostata i również mnie bardzo swędziało. Na drugi dzień poszedłem do lekarza i po przypatrzeniu się, stwierdził ze to może być zapalenie podwózka nasiennego. Przepisał mi Ciprofloxacin ale po zakończeniu kuracji ból nawrócił lecz bez żadnego powiększenia. Ból zaczął przenikać przez pachwinę i podbrzusze aż przez całą lewą nogę. Ból nie jest ostry ale czuć duży dyskomfort. Ból nie jest też ciągły. Boli najczęściej pod wieczór. Udałem się kolejny raz do lekarza i przepisał mi z kolei Doxycicline ale to nie pomogło. Wrociłęm ostatnio na siłownie i nie odczuwam zadnego bólu przy ćwiczeniach, wręcz przeciwnie, jest nawet wygodniej. Co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To być może był stan zapalny spowodowany zakażeniem, ale słabo reagujący na ciproflaksacynę, a dobrze na doksycyklinę tylko w późniejszym okresie. Jeśli obecnie nie ma Pan dolegliwości to zapewne stan zapalny się wycofał. W razie wątpliwości radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×