Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość piotr

Badanie krwi wskazuje stan zapalny w organizmie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotr
Witam Odebrałem dzis wyniki badania krwi. Prosze o analize. Erytrocyty - 5,531 Hemoglobina 17 Hematokryt 48,8 MCV 88 MCH 30,7 MCHC 35 RDW 13 Leukocyty 6,2 Limfocyty 52 Neutrofile 40 Inne (Eo Bazo Mono 8 Limfocyty 3,2 Płytki krwi 289 MPV 10,2 PDW 12 P-LCR 27 OB 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na wynikach podwyższone wartości są zaznaczone. Nie zostały podane jednostki a każde laboratorium przyjmuje swoje normy, które w porównaniu z innymi laboratoriami mogą się nienzacznie różnić. Dlatego warto to wszystko dodać. Według mnie wszystko w tych wynikach dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr
jednoski ktore sa powyzszone to Erytrocyty - 5,531 (4.30-5.50) Hemoglobina 17 (13.-17) MCHC 35 (32-36) RDW 13% (11-14,5) Limfocyty 52% (20-50) Limfocyty 3,2 tys (0,8-4,5) MPV 10,2fl (7,6-10,8) Na co mopga wskazywac podwyzszone Erytrocyty, Hemoglobina, MCHC, RDW, Limfocyty, MPV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EDYTA
a ja mam 48% limfocytów na 45% MAXIMUM reszta wyników w tolerancji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
3% nie jest dużym podwyższeniem i często takie wyniki traktuje sie jako prawidłowe lub powtarza badanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.