Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawrót bolesnego i swędzącego guzka przy odbycie


Gość Tomek,30 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek,30 lat

Witam.Moj problem pojawił sie w tamtym tygodniu.Był to guz przy odbycie,lekko swedział...po 2 dniach zniknał,pomyslałem ze to jakies optarcie czy cos...Jednak teraz pojawił sie i to dwa razy wiekszy.Lekko swedzi,boli.Poprostu czuje dyskomfort a nie ból który powoduje grymas.Nie ma krwawienia i nie boli przy oddawani kału.Jedynie jak np.siedze albo jak go dotykam to cos tam czuc..swedzenie lekkie..lekki ból.Jak go uda sie wcisnac do srodka to on tak wyjdzie..no podczas oddania kału albo poprostu podczas chodzenia.Hemoroidy zew?jaka dobra masc?moze znowu samo zniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek,30 lat

Teraz jeszcze pojawiła sie kolejna objawa tego ustrojstwa.Wydaja mi sie ,ze cały czas chce mi sie do kibelka...Kupiłem masc procto-glyvenol,zobaczymy czy pomoze.Po 2 dniach mam wrazenie ze mniej to odczuwam,ale wielkosc tego taka sama,mam nadzieje,ze pomoze ta masc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek,30 lat

Po tygodniu stosowania masci prawie nie czuje ze cos tam mam,guzek zaczyna powoli sie zmniejszac wiec bede jeszcze smarował.Teraz uswiadomiłęm sobie ze ja juz od dawna cos tam musiałem miec,poniewaz podczas wydalania stolca ,czułem podobnie...było to bardzo rzadko ale było...teraz poprostu wylazł guzek..ale sie zmniejsza i juz prawie nic nie czuje...zobaczymy co bedzie dalej ale jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×