Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwężenie napletka i ból cewki moczowej przy oddawaniu moczu


Gość Zenon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po pełniej uniesień nocy zauważyłem na napletku i żołędzi zaczerwienienia - przypominające obtarcia. Wychodząc z założenia że poszczypie i przestanie zostawiłem to. Kilka dni później na żołędzi pojawiły się czerwone krostki, które znikały w momencie wzwodu, wyglądając jak popękany naskórek (ogólne zaczerwienienie i delikatnosć naskórka) Po około tygodniu wszystko wróciło do normy, jednak skóra na napletku znacznie zmniejszyła swój obwód *problem ze ściągnięciem napletka z żołędzi) Przy próbie zrobienia tego *na siłę* pęka naskórek. Moje pytanie - czy objawy *małe czerwone plamki i zaczerwienienie* to objaw wyłacznie urazów mechanicznych czy raczej jakaś choroba oraz czy *ćwiczyć* sciągnie napletka (i jak to sobie ułatwić) czy iść do lekarza. Problem zaczerwienienia i czerwonych plamek/krostek występował przed około dwoma laty, jednak też zniknął po kilku dniach. Drugim moim problemem jest fakt iż podczas wytrysku *jak równierz oddawania moczu o silnym strumieniu* odczuwam ból w okolicach cewki moczowej - tak jak by miała ona za mały *prześwit*. Jakie mogą być sposoby zwalczania takiej dolegliwośći?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeśli byłby to problem zwykłych, drobnych urazów doznanych w czasie stosunku to taki stan już dawno powinien się zgoić. Nie wiadomo czy przypadkiem nie doszło do zakażenia grzybiczego dlatego radziłbym z tym problemem udać się na konsultację do dermatologa. Co do problemu związanego z wytryskiem i oddawaniem moczu trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem, gdyż może to oznaczać zwężenie ujścia cewki moczowej co może wymagać leczenia zabiegowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×