Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból żołądka i wymioty


Gość Ilona

Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 lat męczę się z bólem żołądka tak jak by mi się kurczył przy tym puchną ponieważ jest twardy nie moge się nawet wyprostować żadnych tabletek poniewaz wszystko zwracam doprowadzam sie do odwodnienia i wtedy juz tylko szpital jestem stała bywalczynią w szpitalu:/ i nie wiedza co mi jest miałam robioną gastroskopie i nic nie wykazało powtórzyłam gastroskopie i wykazało zapalenie błony śluzowej żołądka o niewielkim nasileniu lecz na konsultacji lekarz stwierdził że to nie przez to przyjmuję nolpaze a gdzy zaczyna sie ból i jest już tak strasznie silny że nie wytrzymuje i wymiotuje to jade do szpitala tam daja mi silne srodki rozkurczowe i przeciwbólowe oraz płyny dożylnie ponieważ nawet jak biorę łyk wody to zwracam zaraz proszę o pomoc odczuwam pieczenie, mdłości, zgaga codziennie ranoi budzę się z bólem wtedy biorę nolpaze i po 20 minutach przechodzi czasem przechodzi ale jest to ból do zniesienia w porównaniu do ataków które mnie napadaa przeważnie w nocy co 2 tygodnie czasem co tydzień a nieraz wytrzymuje 2 miesiące(bardzo żadko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić czym mogą być spowodowane takie dolegliwości skoro nawet lekarze w szpitalu nie wiedzą. Myślę, że w USG jamy brzusznej wszystko jest w porządku (np. wykluczono kamicę pęcherzyka żółciowego). Na pewno najlepiej, aby leczeniem zajął się gastroenterolog i na pewno musi Pani zażywać leki na stałe (np. większe dawki lub innego rodzaju - może zwiększające kinetykę przewodu pokarmowego). O wszystkim zadecyduje gastroenterolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×