Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość @nka

Usunięcie wyrostka oraz krwotocznej torbieli jajnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość @nka
Witam, Dwa tygodnie temu przeszłam zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego oraz torbieli jajnika która powodowała krwotok wewnętrzny do jamy brzusznej, od tego czasu po tygodniu zostały zdjęte szwy i moja 5cm blizna nawet dobrze wygląda, co natomiast mnie niepokoi to bóle (kłucia,skurcze) w okolicy pępka i blizny, potworny ból kręgosłupa oraz mój brzuch który wygląda jakbym była w 3 miesiącu ciąży, czy takie *rzeczy* po operacji są normalne?? i jak długo taki stan może się utrzymywać??? chcę wrócić do pracy tak szybko jak to możliwe ale jak tylko trochę się poruszam muszę się położyć ze względu na ból kręgosłupa, nie wspominając o tym że z powodu brzucha nie mieszczę się w żadne spodnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli zabieg wykonany był metodą laparoskopową, objawy rozdęcia są charkterystyczne dla tej techniki. Jednak lepiej wybrać się na wizytę kontrolną, która ostatecznie rozwieje wszelkie wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.