Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha po zabiegu wzmacniania mięśni krocza i plastyce rany na brzuchu


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.10 grudnia mialam przeprowadzony ww w temacie zabiegi. niecaly tydzien temu wprowadzono mi jeszcze do brzuszka rzyłkę rozpuszczalną (tak mi powiedziano)-Niebieska. a na dole zszycie gruba nicia( wewnatrz,ktora tez jest niby rozpuszczalna(tak mowil chirurg ktory wykonywal ten zabieg.Po tym czasie mam jeszcze pare szewkow w brzuszku na ranie,ktora ropieje i wydobywa sie troche krwi boli mnie cala jama brzuszna jakby napinanie brzucha(skurcze w jelitach,obecnosc gazow bardzo bolesna(utrudnione oddawanie gazow) prosze rozwikłać moje wszelkie wątpliwośći(co do moich boleści) ile moge się okropnie czuc?(chudnę,zle sie czuje,Naciska mi na zoladek(szybko zoladek jest nasycony,nie potrafie jesc tlusciejszych rzeczy,tylko gotowane, i pszenne pieczywo,kaszki,herbatki.(po czym innym boli mnie bardzo w brzuchu(tak jakby tez przeszkadzala mi ta rzyłka)(druga istotna sprawa wychodzi na to ze mam mocne zapalenie pecherza bo rwie mnie miednica mniejsza i skurcze sa prawostronne(od gornej konczyny-jama brzuszna,miednica mniejsza,cewka moczowa,sciegna i kostki w prawej dolnej konczynie)(jak sie pozbyc tego zapalenia)I co najwazniejsze pragne sie dowiedziec....Jak dlugo trwa okres rozpuszczania danej rzyłki(niebieskiej oraz grubej sztywnej bezowej rozpuszczalnej niciwprowadzonych pod tkanke w jamie brzusznej)?(profesor mowil to jest w brzuszku wszystko rozpuszczalne)Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi na moj post,powyzsze pytania,dziekuje za konkretne ,jasne odpowiedzi ,ktore uspokoja mnie.prosze o szczegolowo-ogolnikowe rozpatrzenie mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile moge się okropnie czuc? - takie dolegliwości mogą utrzymywać się nawet do 3 miesięcy, na pewno trzeba z nimi udać się na kontrolę do lekarza, który Panią operował, z uwagi na wyciek z rany być może konieczna okaże się antybiotykoterapia oraz leki wspomagające pracę jelit, działające osłonowo na żołądek Jak dlugo trwa okres rozpuszczania danej rzyłki(niebieskiej oraz grubej sztywnej bezowej rozpuszczalnej nici wprowadzonych pod tkanke w jamie brzusznej)? - na to pytanie nie odpowiem jeśli nie poda mi Pani typu nici jakie zostały użyte w czasie zabiegu, nici zazwyczaj rozpuszczają się w okresie od 1 do 9 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×