Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna i zbierająca się krew obok wędzidełka przy długim wzwodzie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauwazylem ze gdy ściągam napletek do konca to po jakims dluzszym czasie gdy penis jest dlugo podczas erekcji to kolo wedzidelka po bokach pod napletkiem zbiera sie tak jakby krew pod skórą strasznie puchnie, Być nie wiem czym to moze byc tak na prawde spowodowane. Moje przypuszczam, że mam za krótkie wędzidełko. Napletek podczas spoczynku schodzi normalnie niestety wtedy napletek sie podwija tak jakbym mial za dlugi napletek, podczas wzwodu napletek trudno sciagnac (sam nie schodzi) ale sie sciaga do konca. Kiedy penis jest bardzo twardy to czuć lekki ucisk. Chciałbym zaznaczyć, że mogę normalnie współżyć i gdy się odpowiednio jakoś złapie za penisa napletek schodzi bezbolesnie nawet np. gdy partnerka to robi w ogole nie czuje bolu. Zaś kiedy chce normalnie go ściagnac niestety jest wtedy problem ale da się go sciagnać, więc chyba to nie jest stulejka. Dlaczego pod napletkiem zbiera sie krew i mi puchnie? da sie to jakoś domowymi sposobami skorygować (ćwiczenia, maści, inne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czy wszystko z penisem jest w porządku czy też występuje jakaś patologia. Dość często w czasie wzwodu okolica wędzidełka napletka jest bardziej wrażliwa i może w tym miejscu dochodzić czasami do obrzęków. Jest to normalne. Być może rzeczywiście Pana wędzidełko jest trochę za krótkie. Jednak, aby dokładnie stwierdzić co jest przyczyną tego problemu dobrze by było w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×