Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypanie w okolicy wędzidełka po zsunięciu nepletka we wzwodzie


Gość piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam domyslam się, że dostaje Pan co dzien gro takich wiadomosci ale zalezy mi na mądrej i uzasadnioenj odpowiedzi a mianowicie mam 20 lata od niedawna poznałem dziewczyne z która chciałem współzyc seksualnie lecz sie chyba przestraszyłem (ten pierwszy raz) i poprostu nie doszedlem do zwodu!! Naczytałem sie różnych informacji na internecie o jakiejs stulejce itp! Problem moj polega na tym ze gdy czlonek jest w zwisie bez problemu moge sciągnąc z niego napletek i gdy juz jest *na bacznosc* napletek jest zdjęty i czuje tylko delikatny szczypanie od wędzidełka czy to normalne ?? Dodam tylko ze gdy czlonek jest w zwodzie trodno mi sciągnać napletek ale to chyba nie oznacza ze mam stulejke ??? Jestem przekonany, że zyje w ciągłym stresie i moze wlasnie to wywiera na mnie taka niemoc i niechęc! Aczkolwiek chcial bym sie upewnic czy na podstawie tego co napisalem jest pan w stanie stwierdzic czy musze isc z tą sprawą do urologa? Czy mam sprobowac jeszcze raz z dziewczyną ?? Prosil bym o szybką odpowiedz! Licze ze odpisze mi Pan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje tylko delikatny szczypanie od wędzidełka czy to normalne ? - tak, taki stan jest normalny Dodam tylko ze gdy czlonek jest w zwodzie trodno mi sciągnać napletek ale to chyba nie oznacza ze mam stulejke ? - nie, to nie oznacza stulejki czy na podstawie tego co napisalem jest pan w stanie stwierdzic czy musze isc z tą sprawą do urologa? - oczywiście bez bezpośredniego badania nie powiem Panu na 100% czy jest z Pana penisem wszystko w porządku, jeśli ma Pan wątpliwości to jednak trzeba w tej sprawie udać się do urologa Czy mam sprobowac jeszcze raz z dziewczyną ? - oczywiście, myślę, że problemy związane są z podłożem psychicznym (stres, zdenerwowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×