Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podczas prostowania ręki i zaciskania pięści po urazie stawu łokciowego


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę tu gdyż od wypadku minęło ponad 3 miechy a ręka boli nadal, najmocniej boli podczas wyprostowywania ręki oraz podczas próby zaciśnięcia pieści i naprężenia bicepsa.. W październiku miałem wypadek na motorze, zaliczyłem glebę i rozwaliłem przy upadku łokieć. Miałem 4 szwy lecz na tym się nie skończyło. Reka po zdjęciu szwów bolała powiedzieli ze to dlatego ze tydzień w temblaku chodziłem i ubite jest mocno to boli. Przy kolejnej wizycie ręka boli nadal, teraz uszkodzony miał być nerw, miałem codziennie ogrzewać rękę i mało używać. Nic to nie pomogło, w końcu inny chirurg wysłał mnie na badanie USG (oczywiście termin był na 5 miech do przodu z NFZ, 80zł prywatnie), o to jego treść: *przyczep ścięgna mięśnia trójgłowego ramienia niejednorodny, pogrubiały, ze wzmożeniem przepływu naczyniowego oraz ze zwapnieniami w przyczepie o wymiarach: 0,4cm X 0,18 cm - stan po przebytym uszkodzeniu przyczepu scięgna. przedział przyśrodkowo-boczny przedni stawu łokciowego niezmieniony kaletki nieposzerzone szczelina stawowa prawidłowej szerokosci torebka stawowa niepogrubiała * dostałem zalecenie noszenia reki w temblaku smarowania Fastum oraz od 3 do 10 stycznia idę na Laser oraz Ultradźwięki i tu moje pytanie Jak te ultra dźwięki działają i ten laser? natychmiastowy efekt jest? co wogule myślicie o tym moim problemiku? opiszcie wszytko co uważanie bo aż mi się słabo robi jak muszę codziennie reke smarować i patrzeć jak boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak te ultra dźwięki działają i ten laser? - takie zabiegi działają silnie regenerująco na tkanki i przeciwzapalnie natychmiastowy efekt jest? - zazwyczaj efekty odczuwalne są prawie natychmiast co w ogole myślicie o tym moim problemiku? - myślę, że to bardzo mocne stłuczenie stawu łokciowego, które czasami goi się miesiącami, najskuteczniejsze w takim przypadku są zabiegi rehabilitacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba widziales co mu dolega, a nie mocne stluczenie, tkanki miekknie takie jak np sciegna albo wiezadla, regeneruja sie bardzo dlugo, a czasami nie w 100, jednak badz nastawiony pozytywnie, nie rezygnuj z jakichkolwiek zabiegow rehabilitacyjnych, nawet rok po wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×