Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylaki powrózka nasiennego a pompka powietrzna do przedłużania prącia


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat wykryto u mnie zylaki w lewym jadrze wogule mam problemy z płodnoscią byłem u lekarza urologa który uswiadomił mi ze nie potrzebuje zadnego zabiegu urologicznego poniewaz nic sie nie dzieje z tymi zylakami nie powoduja one bez płodnosci a krew w nich sie nie cofa czy cos takiego . Mam pytanko bo mam taki mały problem bo uwazam ze mam małego cżłonka 16cm i chciałbym powiekszyc ale i chciałem sobie zukupic pompke powietrzna wiem o tym ze ona nie powieksza penisa na długi czas tylko krótki a po jakism czasie on powraca do swoich rozmiarów ale czy ta pompka mi czegos nie zrobi chodzi o te zylaki czy nie bedzie za duzego cisnienia i cos sie nie stanie martwie sie o to i prosze o pomoc , jeszcze posiadam pod naplotkiem takie grube zyły które strasznie mnie bola przy wzwodzie a jak mam wzwód to naplotek mi cąły z cżłonka nie zchodzi zchodzi mi z zołedzia ale zostaje takak duza fałda gruba skury ktura niechce mi sie rozciagnoc przy stosunku z dziewczyna bardzo mnie boli czy to moze byc wina krótkiego wędzidełka bo strasznie mnie piecze przy stosunku lub przy masturbacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, gdy posiadasz żylaki powrózka nasiennego stosowanie pompki powietrznej jest przeciwwskazane z uwagi na zmniejszenie odpływu krwi z członka co może zwiększyć żylaki powrózka. Co do napletka i związanych z nim problemów w czasie stosunku być może przyczyną jest właśnie zbyt krótkie wędzidełko napletka. To jednak musi badaniem stwierdzić urolog - bez badania ja nie stwierdzę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie,starczy Ci i 16 .Dbaj jedynie o kondycję ogólną (sprawność fizyczna,higiena,prawidlowa dieta) a będziesz wymarzonym partnerem.A żylaki zoperuj.Im wcześniej tym lepiej.Mam 50 lat i od 12 r życia doskwierał mi ten problem.W tej chwili jestem 3 mies po operacji.Czuję się *jak młody Bóg*.Zaznaczam rekonwalescencja po zabiegu jest długa i rygorystyczna!!!Zero wysilku ,alkocholu i seksu.Jak pustelnik.Ale powtarzam opłaca się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×