Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból serca i mrowienie w rękach i nogach


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Od wakacji mam bóle serca kujące ale również czuje jak by mi serce mrowiło (łaskotało) mierząc ciśnienie krwi tętno rozkurczowe mam zawsze niskie poniżej 57 pojawiają się tez bóle głowy mrowienie w rekach i zadziej w nogach.... Co do bólu odbytu jest on kujący tak jakby ktoś wbijał nóż od pępka aż do odbytu bul jest zadki ale bolesny aż mnie czasami skręca ból mam od 3 dni... Mam 20 lat 185cm wzrostu i 71kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania trudno mi stwierdzić co się dzieje. Co do objawów ze strony serca trzeba udać się z tym problemem do lekarza rodzinnego. Zapewne będzie konieczne osłuchanie serca i płuc, wykonanie EKG i być może badań laboratoryjnych. Na podstawie wyników tych badań będzie można dopiero coś konkretnego powiedzieć. Ból może być spowodowany problemami ze strony jamy brzusznej jak i też kręgosłupa. Lekarz też musi Pana w tej sprawie bezpośrednio zbadać i zadecydować co do dalszego postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo kregosłupa zapomniałem dodac ze mam nadwyrężony i ogolne skrzywienie z asymetria łopateg do tego lewy bark mam nizej niz prawy... Byłem u rodzinnego psłuchał mnie i powiedział ze nic nie słyszy ze wszystko jest ok ale dla pewnosci na echo serca mnie skieruje ale dopiero po nowym roku jak NFZ przydzieli normy czy cos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×