Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zioła na ostry ból żołądka przy powiększonej śledzionie i stłuszczonej wątrobie


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy mogę przyjmować te trzy *zioła* jednocześnie? Mam coś z wątrobą.Raz w miesiącu ostry ból żołądka.Była gastroskopia i usg 3 razy.Lekko powiększona śledziona i stłuszczona wątroba. WYNIKI w okresie bólu: ALT 1288 ,AST 760, BILIRUBINA 5 .Oczywiście są to wyniki w czasie bólu,przed bólem miałem podwyższone tylko ALT 117 .Ból jak już mówiłem raz na miesiąc trwa 1 godzinę .Na drugi dzień jestem oczywiście cały żółty żółte oczy i do dwóch dni oddaje ciemny mocz.W tym okresie staram się pić dużo wody bo później nerki trochę bolą. Stosuję dietę.Lekarz przepisał mi Essentiale forte ponieważ stwierdził że to wątroba do regeneracji ja dokupiłem jeszcze sobie Sylicynar oraz hepatil i tutaj moje pytanie czy mogę to razem stosować??? HBS ujemny HCV ujemny. Chorobę mam od 10 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym w takim przypadku po takim bólu wykonać badanie bilirubiny we krwi, gdyż ataki bólowe mogą być spowodowane kamicą dróg żółciowych. Do rozważenia wykonanie rezonansu dróg żółciowych lub nawet ECPW (endoskopowej cholepankreatografii wstecznej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zioła na wątrobę- ostropest plamisty. http://edumed.com.pl/Apteka-internetowa-k93/Choroby-ukladu-pokarmowego-k56/NA-WATROBE-OSTROPEST-PLAMISTY-MIELONY-125-G-RATUNEK-DLA-WATROBY-NAJTANIEJ-p10323.html Ogólna regeneracja wątroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×