Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy ściąganiu napletka z żołędzia penisa we wzwodzie


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio podczas masturbacji coś mnie natchnęło zeby pierwszy raz zdjąć skórę z żołędzia. Kiedy penis był w wzwodzie podczas próby ściągnięcia czułem duży ból i dyskomfort. Odpuściłem, ale podczas orgazmu kiedy penis już się skurczał powoli zdecydowanie ciągnąłem skórke w dół. I udało się pierwszy raz skóra mi zeszła. Od tamtego momentu minęło jakieś 2-3 tygodnie, teraz od czasu do czasu ściągam skórkę żeby umyć żołędzia z białego śluzu ktory tam się zbiera. Kiedy jest w spoczynku spokojnie odsuwam skórę do dołu prawie do końca bez problemu, ale gdy jest w wzwodzie z tym jest już trudniej ponieważ skóra tak łatwo nie schodzi i sprawia mi ból, jeszcze nie ściągnąłem skóry kiedy penis był w wzwodzie. Chciałbym zapytać czy to jest normalne że na razie skóra spokojnie schodzi z członka w czasie spoczynku a kiedy jest w wzwodzie już z tym jest problem? Czy to tylko kwestia treningów i ściągania powoli skóry podczas kąpieli kiedy penis jest w wzwodzie ? A może czy to jest stulejka ? Proszę o opinie co myślicie o tym. Będe bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ściągnięcie napletka pod żołędzia i noszenie go przez jakiś czas, skóra stanie się bardziej elastyczniejsza i bez problemu napletek będzie się zsuwał, chyba, że jest problem ze stulejką, wtedy zalecam iść do urologa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy to jest normalne że na razie skóra spokojnie schodzi z członka w czasie spoczynku a kiedy jest w wzwodzie już z tym jest problem? - może to oznaczać np. zbyt wąski pierścień napletka Czy to tylko kwestia treningów i ściągania powoli skóry podczas kąpieli kiedy penis jest w wzwodzie ? - tak, można to czasami wyćwiczyć w ten sposób, jeśli to się nie uda może konieczna okazać się plastyka chirurgiczna napletka przez urologa A może czy to jest stulejka ? - nie wskazują na to objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×