Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone węzły karkowe, szyjne i podżuchwowe w czasie leczenia zęba


Gość sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 7 miesięcy mam ponoć drobne węzły powiększone karkowe, szyjne i podżuchwowe ( do 1cmm). Usg: odczynowe, z prawidłową strukturą. Nie mam żadnych objawów- potów, zmęczenia. Pani Onkolog stwierdziła, że nie ma się czym martwić. Moje pytania do Pana Doktora: 1. Od dwóch miesięcy bolą mnie same stopy- mam nowe kozaki- nie wiem czy można z tym łączyć. jak byłam mała miałam stwierdzone płaskostopie. 2. Węzeł podżuchwowy prawy powiększył mi się ponieważ jestem w trakcie leczenia zęba 5- miałam ropę- teraz przez tydzień nie mam plomby ( ropa musi zejść) i dopiero będzie plomba. Czy od tego może być powiększony ten podżuchwowy? 3. Codziennie rano i czasem wieczorem spływa mi wydzielina taka flegma. Przepraszam za dosłowność. Czy od takiego stanu mogą ię powiększać moje węzły. Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od dwóch miesięcy bolą mnie same stopy- mam nowe kozaki- nie wiem czy można z tym łączyć. jak byłam mała miałam stwierdzone płaskostopie? - raczej ból związany jest właśnie z płaskostopiem 2. Węzeł podżuchwowy prawy powiększył mi się ponieważ jestem w trakcie leczenia zęba 5- miałam ropę- teraz przez tydzień nie mam plomby ( ropa musi zejść) i dopiero będzie plomba. Czy od tego może być powiększony ten podżuchwowy? - oczywiście 3. Codziennie rano i czasem wieczorem spływa mi wydzielina taka flegma. Przepraszam za dosłowność. Czy od takiego stanu mogą ię powiększać moje węzły. - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×