Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bezbarwna wydzielina z sutka przy nacisku


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat. Ostatnio robiąc badanie piersi i uciskając sutek, zauważyłam bezbarwną wydzielinę. Pojawia się ona tylko przy uciskaniu. Nigdy wcześniej nie przydażyło się coś podobnego. Czytałam wypowiedzi o podobnym charakterze, ale żadne się nie zgadza z moim przypadkiem. Nie jestem w ciąży, nie biorę żadnych leków, ani tabletek antykoncepcyjnych, czytałam coś o prolaktynie i hormonach tarczycy, ale nic z tego nie rozumiem. Wszystko to się nie zgadza. W najbliższym czasie mam zamiar wybrać się do ginekologa. Bardzo się stresuje, czy to może być rak? Porsze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rak to raczej nie jest skoro nie wyczuwasz u siebie żadnych zmian guzowatych. Radzę poinformować o tym problemie rodziców i udać się na konsultację do ginekologa. Takie objawy jak przedstawiłaś mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych w Twoim organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 21 lat i od tygodnia zauważyłam przezroczystą wydzielinę wydobywającą się z sutka po ściśnięciu,ale tylko z jednej piersi oraz kłucie. Nie przyjmuje żadnch leków antykoncepcyjnych,nie jestem w ciąży,usg piersi oraz badania hormonalne również są w normie(testosteron i prolaktyna). Podczas usg lekarz zasugerwał mi skorzystanie z porady onkologa,lecz na skierowaie muszę poczekać aż do wizyty u ginekologa,który- jak mam nadzieję-stwierdzi iż nie będzie to konieczne. w międzyczasie chciałabym zasięgnąć również tutaj opinii. Z góry dziękuję za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×