Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skurcze jelita przy wypróżnianiu po usunięciu wyrostka robaczkowego


Gość Donata_22lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Donata_22lata

Witam! 5dni temu miałam wycięty wyrostek, po 3 dniach zostałam wypisana ze szpitala *w stanie dobrym*, niestety co jakiś czas mam napady skurczu jelita w okolicach odbytu-szczególnie przy wypróżnianiu-z czym mam duży problem(jeśli już się uda, stolec jest spłaszczony i malutki). Czy są to normalne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dolegliwości po tak krótkim okresie od zabiegi appendektomii jeszcze mogą występować Stolec powinien się unormować powoli, gdy zacznie Pani spożywać normalne posiłki jak sprzed zabiegu (dieta lekkostrawna jedynie tydzień po zabiegu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Mam na imię Tomek(23lata).Miałem zabieg appendektomii 20.07.2012roku,w szpitalu leżałem do 26.07.2012roku.Zaraz po wyjściu ze szpitala nie stosując się do diety wylądowałem w nim ponownie z wielkim bólem brzucha i odbytnicy(było parcie na stolec,ale nie mogłem się załatwić i pózniej zaczęło bardzo boleć*-().Wyszedłem 26 lipca i od tej pory jem tylko sucharki i pije kisiele(z cukrem).A dziś w nocy złapała mnie chętka,aby iść do toalety i zaczęło się to samo...bóle odbytnicy i w brzuchu pod raną operacyjną(która defacto już nie boli).Biorę teraz :buscopan,debridat i pyralgine z obawy przed bólem...Teraz odczuwam czasem silne bóle napadowe okolic odbytu i bardzo boli jak dotykam pod raną operacyjną podbrzusza(wcześniej tak nie było).Boję się,że dopadnie mnie taki przerażliwy ból jak wtedy ,gdy się objadłem po wyjściu...Niby chcę wydalić stolec,ale nie mogę i pozniej samo prze i bardzo boli*-(.Co robić?Jestem z Lądka Zdroju,operowali mnie w Klodzku i tam twierdzą,że mnie nie boli,a ja naprawdę cierpię*-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×