Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone przebarwienie po oparzeniu tłuszczem klatki piersiowej


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie doktorze 5 miesiecy temu uległem oparzeniu klatki piersiowej goracym tłuszczem, jestem po leczeniu, nie mam zadnej blizy jedynie zostało mi czerwone przebarwienie skóry- tak jakby krew w tkanakach, poniewaz pod wpływem dotyku to przebarwienie blednie. Czy jest mozliwe to przebarwienie usunąc i czym? byłem u pary dermatologów ale oni zupełnie nie maja pojecia co z tym zrobic. Nawet prosiłem ich zeby mi wypisali skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne, jakis laser itd ale nie maja pojęcia o co chodzi a nawet jeden mi powiedział ze to samo zejdzie po latach a laser na przebarwienia po oparzeniach to pierwsze słyszy. nie wiem co robic, gdzie sie udac , bo mam wrazenie ze trafiam na niekompetetne osoby a przeciez nie moge tego zostawic bo wyglada to okropnie . jest to przebarwienie na całej klatce piersiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę w tej sprawie udać się do chirurga estetycznego najlepiej zajmującego się laseroterapią lub krioterapią, Takie przebarwienia właśnie leczy się odpowiednim laserem lub stosując terapię zimnem. Na pewno doradzi Panu jak z tą zmianą oparzeniową należy postępować chirurg estetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×