Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból łokcia po zapaleniu nerwu łokciowego po upadku


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 16lat mam problem z łokciem. Mój problem polega na tym że odczówam ból w okolicy nerwu łokciowego. Kojarzę to z tym iż 1,5 roku temu podczas jazdy na snowbordzie wywróciłem się i kant deski udeżył mi prosto w nerw łokciowy. Cały łokieć wtedy bardzo spóchł był siny i bolał. Po tygodniowym pobycie w górach łokieć nadal bolał udałem się do lakarza kazano zrobić mi przeswietlenie (zdjęcie). Po obejrzeniu zdjęcia lekarz stwierdził że mam zapalenie nerwu łokciowego żadnego ubytku kosci itp. Nie dostałem wtedy żadnych lekarstw, masci itp. Smarowałem popularną mascią na stłuczenia by pozbyć się bólu. Ból przeszedł powrócił jakiś rok po wypadku (teraz). Łokieć szczególnie nerw bardzo boli po wysiłku odsnieżaniu czy po pisaniu na lekcjach z *wiszącym łokciem* itp. Łokieć czasem się blokuje nie moge go do końca wyprostować a przy próbie wyprostowania ból sie nasila radzę sobie z tym w ten sposób żę zginam i wyprostowywuje moj łokiec aż w końcu mogę go do końca wyprostować. Nie wiem czy przyczyną może być własnie tamten uraz czy coś nowego. prosił bym o jakiąś pomoc zamierzam wybrać się do lekarza ale to dopiero za jakis czas ponieważ dobry chirurg przyjżdza raz na 2 tyg do tego czasu może zorjętuję się co mi mniej wiecej dolega. Z góry bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Trzeba by rozważyć w tym względzie wykonanie ponowne RTG łokcia, a być może także USG. Twój opis dolegliwości sugeruje jakieś uszkodzenie być może więzadeł stawu łokciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×