Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna pod żołędziem penisa po całkowitym ściągnięciu napletka


Gość Filip K.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym: Mam 17 lat i parę tygodni temu podczas kąpieli, ściągałem napletek z żołędzia, robiłem to wcześniej lecz bałem się zawsze ściągnąć go dalej niż do połowy żołędzia. W końcu wzięło na odwagę i podczas kąpieli ściągnąłem go całkiem do końca. Po ściągnięciu napletek nie chciał wrócić na żołędzia. Żołądź zaczął mnie boleć i czerwienił się, po paru dniach pod żołędziem zaczęła robić się opuchlizna(nie przyjemnie pachniała i później wokół całego żołędzia zrobił się taki pierścien)i bardzo bolała i z dnia na dzień robiła się coraz większa. Kolega który miał coś podobnego po prostu mówił żeby często myć. Myłem bardzo często i po dwóch tygodniach przestało boleć ale pod żołędziem dalej zostały ślady( takie jakby worki), które nie chcą zejść. Żołądź trochę boli tylko jak leje na niego mocno wodę i gdy lekko go gładzę. Co zrobić by pozbyć sie tych worków pod żołędziem i by napletek wrócił na miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno należny w tej sprawie pilnie udać się do urologa. taki stan napletka świadczy o wystąpieniu załupka. To bardzo niebezpieczna sytuacja mogąca doprowadzić nawet do martwicy żołędzia. Urolog w znieczuleniu miejscowym powinien odprowadzić napletek na swoje miejsce. Możliwe, że zaproponuje także leczenie niepełnej stulejki (zwężenia pierścienia napletka), która doprowadziła do tego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×