Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hubi

Problem z lewym jądrem, ból, ucisk, przesunięcie jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hubi
Mam ogromny dylemat gdyż jestem osobą wstydliwą i obawiam sie wizyty u urologa. Mianowicie jest to problem z lewym jądrem. Jakiś rok temu dostałęm centralnie w lewe jadrą piłką do tenisa (ból był niesamowity) ból przeszedł, ale pojawił się ucisk(tępy ból, uczucie ciężkośc)i w lewym podbrzuszu zauważyłem również że jądro uległo przesunieciu jest dużo niżej osadzone niż prawe poprostu samoistnie zwisa tak jakby lewe najądrze było dłuższe bądź przesniunięte ( o ile to możliwe) niestety czuje tak jakby to jądro pływało samoistnie musze je cały czas poprawiać, gdyż czuje dyskomfort, lewe najądrze jest zgrubiałe a podczas napinania mięsni brzucha czuje słaby przeszywający ból aż do jądra, dodam że nieczuje zadnych krostek podczas samokontrolnego badania. Ogólnie nie czuje bólu jądra tylko ucisk w podbrzuszu. Bardo prosze o rade i o pomoc. z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mary
Konieczna jest wizyta u urologa. Wstyd jest tu zupelnie nie na miejscu. Dla urologa to normalny kolejny pacjent potrzebujący leczenia. I należy to zrobić jak najprędzej, bo i tak czekaleś strasznie dlugo. Może okazać się, że wszystko jest w porządku, ale może trzeba coś podleczyć, aby uniknąć gorszych konsekwencji w przyszlości. Naprawdę wizyta u urologa to podstawa - tutaj bez badania nawet najlepszy specjalsta nie stwierdzi jak jest, a tym bardziej nie wyleczy Cię. Odwagi - to naprawdę nic takiego.We Wroclawiu mogę polecić urologa naprawdę świetnego i o wielkim poczuciu taktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hubi
Dziekuje za odpowiedz *) No to lece...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxx
Mam taki sam problem z lewym jądrem byłem z tym u lekarza. stwierdził, że jest to infekcja i zapisał mi antybiotyk Ciprofloxacin 500mg i Ibuprofen. Brałem przez 7 dni i nie widać poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość memo
Mam problem od 4 dni boli mnie lewe jądro wczesniej zanim mnie bolało byłem na USG z prawym i zic nie wykryto ani na lewym ani na prawym wszystko było ok mineło półtora miesiąca a tu mnie zaczeło boleć prawe niewyczuwam żadnych guzów ani niejest wieksze niewiem co robić ?? doda że to zaczeło sie dziać gdy siedziałem wycierusach w przymierzalni szybko sie obruciłem i poczułem ze delikatnie se przycisłem własnie prawe jądro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Mam problem gdy kocham sie z partnerka lewe jadra ucieka mi na góre czy to moze miec wpływ na to czy jestem bezplodny prosze o rade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Moj problem polega na tym, ze gdy siedze boli mnie prawe jadro.Promieniuje w podbrzusz. Gdy ukucne i mam ciasne spodnie jadro przesuwa sie powyzej penisa z prawej strony. Jest to dziwne uczucie bo gdy przesuwam je spowrotem na miejsce czuje jak przesuwa sie pod skora. W czasie wzwodu jadra sa bardzo scisniete pod czlonkiem co powoduje przesuniecie sie prawego na bok. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jacek
mam problem z lewym Jądrem wydaje mi sie ze jest wieksze od prawego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Ja mam problem ze lewe jadro jest mniejsze od prawego.. pomozcie mi ... Czy to jest oznaka bezplodnosci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dariusz
to normalne anomalia, chyba że jest to różnica dwukrotna, półkrotna to wtedy może coś się dziać wewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
ja tez mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Say
Mam problem nie wiem co się stało ale moje lewe jądro poszło w dół i nie wiem co się stało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mkk
Ja dostałem piłką pofczas wf. Teraz moje lewe jądro jest inaczej obkręcone niż drugie i jest trochę wysunięte do przodu. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.