Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Emilia

Biała grudka na czubku sutka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilia
Mam 19 lat i od jakiegoś miesiąca zauważam na swoim sutku białą grudkę, bądź narośl i zaczynam się martwić co to takiego. Jestem osobą, która wiele rzeczy wyolbrzymia i wyobrażam sobie najgorsze. Grudka jest dość małych rozmiarów, natomiast kiedy ją dotykam, staje się ona bardziej wyraźna. Nie swędzi, nie boli i nic się z niej nie sączy. Nie wiem czy ma to jakiś związek z tabletkami hormonalnymi jakie zażywam (Regulon). Jednakże korzystam z nich od jakiś 6 miesięcy, a grudka pojawiła sie ok. miesiąca temu. Czy to może być coś groźnego? Czym to może być spowodowane i do jakiego lekarza powinnam sie zwrócić z tego typu problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Myślę, że to nic poważnego. Prawdopodobnie to jakiś przytkamy gruczoł łojowy. Takich gruczołów na szczycie brodawki sutkowej i w otoczce jest bardzo dużo. Raczej nie ma to żadnego związku z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Taka uroda. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości zgłoś ten problem ginekologowi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby piersi zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/piersi-choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.