Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie brodawki Vatera z okolicy trzustki


Gość agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Agnieszka pisze do panstaw bo nie weim co mam mysle Moja mama w maju byla w szpital bo w woreczku żółciowym miała kamienie po tem miała 2 zabiegi laparaskowe gdzie znalezli brodawke vertera i teraz bedzie operowana w nastepna środke Ordynator ktory ja prowadzi od samego poczatku i bedzie ja operował powiedzil ze zle jest polozona brodawka vertera kolo trzustki ale da sobie rade Moja mama schudła 8kg nie je dormalnego pokarmy caly czas sie zle czuje nie ma siły Czy bedzie wszytko dobrze czy to jest raka zlosliwy??? dziekuje bardzo Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam szczegółów klinicznych, aby odpowiadać na te pytania konkretnie. Musiałbym znać wszystkie wyniki badań i laboratoryjnych i obrazowych oraz opisy zabiegów. Najlepiej konkretnych informacji na temat stanu zdrowia i ewentualnych powikłań jakie mogą zaistnieć w czasie najbliższego zabiegu trzeba uzyskać od ordynatora, który prowadzi mamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość małgorzata

witam 19 maja mialam laparoskopowo usuniety woreczek zolciowy wraz z kamieniem po 2 dniach wrocil ten sam bol jak przed operacjąi i wymioty usg wykazalo kamień w przewodach żólciowych zrobi0no zabieg przez przelyk rrcpv i znowu po kilku dniach ten sam bol jeszcze raz zabieg rcpv ale w szpitalu innym i okazalo sie ze to przyrost brodawki vatera po usunieciu brodawki jużminęlo 2 tygodnie moge jeść i nie mam bólów iminely wymioty troche przetylam bo schudłam10 kilo ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×