Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała, ropna i swędząca narośl na mosznie


Gość holandia25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość holandia25

Http://bls12.pxd.pl/zdjecie/477078/1/moje-zdjecie-1 Obudzilem sie kilka dni temu po pracy i poczulem swedzenie na mosznie. Zobaczylem to co widac na zdjeciu. Jakbym sobie przycia zamkiem albo cos mnie ugryzlo w nocy. Prosze o jakas ocene bo narosl nie znika a ja zaczynam sie martwic, Narosł przypomina ranę ale na gornej czesci pojawila sie biala narosl jakby z ropniem. wszystko otoczone jest wokol wlosa lonowego, wiec mysle, ze moze miec to zwazek z zakarzeniem. Mieszkam za granica i nie wiem czy nie bede z tego powodu misial udac sie do Polski. Czy jestcos co moge zrobic samemu aby to zaleczyc ? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres strony nieaktywny. Trudno mi ocenić bez bezpośredniego badania czym jest zmiana. Prawdopodobnie doszło do zaczopowania jakiegoś gruczołu łojowego z jego zakażeniem bakteryjnym. W takiej sytuacji należy dbać szczegółowo o higienę tejże okolicy ciała, używać środków odkażających dostępnych w aptece bez recepty (np. okłady na Rivanolu). Jeśli zmiana nie zacznie się goić mimo tych czynności w przeciągu kilku dni trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×