Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wielkość penisa a stulejka


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stulejke i chciałbym wiedziec czy mój penis jest odpowiedniej wielkości mam 12 lat a mój penis w spoczynku ma 5 cm a w wzwodzie 9cm Czy to dobrze? I jeszcze jedno pytanie jak powinna smakowac sperma bo niewiem. Jak sie masturbuje no po szczytowaniu zaczynam jakby sikac i to tez jest żułte i jest tego naprawde dużo choc 1-1.5h temu się wysikalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zalamany123

Witam, W tej cwhili mam 23 lata i bardzo malego penisa w stanie wzdwodu 12cm dl i jest cienki nie wiem dokladnie ile cm no ale gdzies chyba okolo 10cm. Mam pytanie czy problem ten moze wynikac z nieleczonej stulejki?? Wiem ze to zabrzmi wrecz niewiarygodnie ale do 20 roku zycia nigdy nie odciagalem napletka, wychowalem sie w bardzo tradycyjnym i konserwatywnym domu,w ktorym seks i seksualnosc jako taka byla tematem tabu. z racji tego ze zawsze super sie uczylem i bylem mega zdolny ojciec myslal ze nie musi mi takich rzeczy mowic, a ws szkole i tradycyjnych podrecznikach nic na ten temat nie bylo zreszta plastikowe obrazki za duzo nie mowia zreszta nie intereswoaalem sie zbytni tematem seksualnosci, w wieku 20 lat dokonano obrzezania. mam pytanie czy moj niedorozwoj moze byc spowodowany tym brakiem odsuwania napletka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×