Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Strzelanie w kolanach i przeskakujące biodro


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!Mam duży problem od 2 lat, a mianowicie mam dziwne bóle pleców,pośladka i bioder.Bolą mię także mięśnie żebrowe.Miałem robione rtg,rezonans magnetyczny kręgosłupa i bioder,badanie krwi HLA B27na seronegatywne zapalenie stawów.Kręgosłup bez zmian ,wszystko w normie,ale ból jest.Najgorzej jest po wysiłku fizycznym gdy wrócę do domu i odpoczywam.Gdy leżę i się przekręcam z tyłu na górze pośladka przy biodrze czuję jak by mi się coś przestawiało.Pykają mi także ścięgna uda gdy kucam.Gdy leżę i kręcę nogą zgiętą w kolanie także coś pyka jak by jakaś kość była wyskoczona lub ścięgno.Co może być przyczyną tego bólu??Strzelania tych ścięgien,chrupotania przy pośladkach??Jakie badania mam wykonać???Może to wina ścięgien,mięśni. Proszę o porady. była wyskoczona lub ścięgno.Co może być przyczyną tego bólu??Strzelania tych ścięgien,chrupotania przy pośladkach??Jakie badania mam wykonać???Może to wina ścięgien,mięśni. Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną tego bólu? Strzelania tych ścięgien,chrupotania przy pośladkach? - na pewno diagnostyką i leczeniem powinien zająć się ortopeda, to on powinien po bezpośrednim badaniu zadecydować o dalszym sposobie postępowania i odpowiednich badaniach Jakie badania mam wykonać???Może to wina ścięgien,mięśni. Proszę o porady. była wyskoczona lub ścięgno. Może dolegliwości związane są niedostateczną ilością ilością mazióką stawowej, może jeszcze trzeba by wykonać rezonans magnetyczny stawów biodrowych i kolanowych, a może nawet artroskopię, o wszytskim powinien zadecydować ortopeda Co może być przyczyną tego bólu??Strzelania tych ścięgien,chrupotania przy pośladkach??Jakie badania mam wykonać??? - tak jak pisałęm wyżej oraz dobrze by było wykonać badania w kierunku reumatycznego zapalenia stawów czyli odczyn Waalera-Rosego, latex, ASO, OB, CRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×