Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zerwanie wędzidełka w czasie stosunku seksualnego


Gość wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem, ktory mnie przerazil, podczas stosunku z dziewczyna nagle z penisa zaczela leciec krew, zdziwiony ta sytuacja postanowilem wejsc do lazienki i obejrzec co sie stalo, zobaczylem, ze pekl kawalek skory (o ile sie nie myle), który łączy (naprawde nie wiem jak to opisac, nic mi nie przychodzi do glowy poniewaz strasznie sie zdenerwowalem) skórę z penisa z zoledziem, blagam o pomoc! czy to grozne? czy da sie to uleczyc? po kazdym naciagnieciu skorki krew ponownie zaczyna leciec, wiec owinalem penisa w bandaz, nie chce sie z tym pokazywac w szpitalu czy innych przychodniach poniewaz to troche wstydliwe. nie sprawdzalem czy pojawialo sie to na forum, i nie jest to starannie napisane ale prosze mnie zrozumiec! pozdrawiam i z gory dziekuje za udzielona pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naderwałeś sobie wędzidełko... Nie panikuj, nic ci nie grozi i wszystko będzie ok. Niektórzy po prostu są obdarzeni zbyt krótkim wędzidełkiem. Jedni mają przez to problemy z odprowadzeniem skóry z żołędzia a inni często nawet nie zdają sobie sprawy z tej przypadłości aż do czasu feralnego stosunku... Udaj się jak najszybciej do urologa. Masz dwie opcje : przedłużenie wędzidełka lub jego usunięcie. Oba zabiegi są niegroźne. Jako ciekawostkę napiszę, że brak wędzidełka umożliwia całkowicie bezstresowy sex w wersji hard :) (nic się nie urwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×