Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina z Gliwic

Czy to wyrostek robaczkowy? nie wykonano zabiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina z Gliwic
Dzień dobry ,mam pytanie i mam nadzieje że wkońcu ktoś na nie odpowie.Prawie pół roku temu trafiłam do szpitala z podejrzeniem stanu zapalnego wyrostka robaczkowego .Zabiegu jednak nie zrobiono .Bóle odczówam jednak nadal lecz nie takie mocne jak przy przyjęciu do szpitala.Pojawiły się też inne dolegliwości ,czyli ból z prawej strony w okolicy żeber(uczucie ucisku,i lekkie kłucie)Lekarz pierwszego kontaktu powiedział że to moze drażliwość jelit ,ale po lekach jakie przepisał wystąpiły biegunki(debrit).Dostałam skierowanie do poradni gastrologicznej gdzie zrobiono mi USG,i stwierdzono że jestem zdrowa .Więc prosze mi powiedzieć skoro jestem to dlaczego mnie boli i co mni boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota
Ból, o którym mowa, może być wywołany poza przyczynami gastrycznymi (kolka wątrobowa, zapalenie pęcherzyka żółciowego) przez pozabrzuszne m.in. związane z nerkami, krążeniem, czy płucami. Ból w okolicy dołu biodrowego może mieć punkt uchwytu ze strony narządu rodnego. Dlatego przy najbliższej wizycie u ginekologa radziłabym poruszyć temat bólu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość geralt
ja tez tak mam ze mnie boli z prawej strony kolo zeber tak jak wezme gleboko powietrza i go szybko wydychne kilka razy to mnie lekko kuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Karolino!Się ciesz,że Ciebie jednak nie zoperowali...Ja nie miałam takiego szczęścia.Oczywiście ból utrzymuje się z powodzeniem nadal już 3 miesiąc po zabiegu:( I też nikt nie umie mi odpowiedzieć,dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xXx
Mam pytanko czu ja mam wyrostek bardzo rzadko od 2 dni czuje bardzo lekkie uklucia kolo pecharza,i czesciej korzystam z lazienki,po za tym zadnych innych objawow nie mam ,czy to ma cos wspolnego z wyroskiem prosze o szybko odpowiedz bo sie stresuje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zygmunt
Leczyłem się trzy lata na ból z prawej strony pod żebrami wycieli mnie prawie wszystko a okazało sie że źródłem bólu był kregosłup,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartekketrab
Tutaj informacje o tym gdzie może być zlokalizowany wyrostek. Nie zawsze jest po prawej stronie. http://po-ktorej-stronie-jest-wyrostek.blogspot.com/2013/12/typowe-objawy-ataku-zapalenia-wyrostka.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.