Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis, za krótkie wędzidełko i stulejka


Gość anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem moje życie pasmo nieszczęść, mam 18 lat i mój penis w zwodzie ma 12-14cm gdy śpi ma 4-5cm */ to mnie nurtuje nie biorę żadnych sterydów ani nic jedyne używki to papierosy. druga sprawa do niedawna miałem stulejkę ale sam wykonywałem ćwiczenia i napletek schodzi z żołędzia bez większych problemów ale wydaje mi się że mam za krótkie wędzidełko bo mogę maxymalnie ściągnąć za żołądz ale gdy kawałek bardziej próbuje to zaczyna mnie boleć (gdy jest w zwodzie tylko) i trzecia sprawa za dużo skóry mam około 2cm wystaje ale to mi zbytnio nie przeszkadza bo mam nadzieje że mi urośnie pare cm i mi się wszystko wyrówna czy tak się stanie? co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości penisa wcale nie jest strasznie mały i raczej w niewielkim stopniu występuje odchylenie od średniej statystycznej. patrz strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka Co do oceny wędzidełka trzeba w tej sprawie udać się do urologa. Opisujesz problem w ten sposób, że rzeczywiście sugeruje zbyt krótkie wędzidełko. Tylko bezpośrednie lekarskie badanie rozstrzygnie ten problem. Co do napletka też raczej nie budzi niepokoju. Aby przekonać się rzeczywiście czy wszystko jest w porządku trzeba dać się przebadać. Gdybanie w formie pisemnej nie wyjaśni sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×