Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patryk

Zgrubienie koło jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk
Dzień dobry .Myślę ze sprawa jest poważna.Mowiąc szczerze 3 miesiące temu zauważyłem koło prawego jądra zgrubienie ,Pewna grudka .Nie ma to bezpośredniego kontaktu z jądrem.jest w mosznie.To tak jakby *sznurek*.Jest sprężyste i grube.wpłyneło to równiesz na kształt moszny.wygląda jak 3 jądro,mimo tego nie czuję bólu. Wolał bym tego nie mówic nikomu (mam 18 lat) azeby uniknąć wstydu . Już raz próbowałem sie wybrać do lekarza rodzinnego ale zrezygnowałem w ostatniej chwili.Niewiedza mnie dobija.Proszę o odpowiedź może jakąś hipotezę ,poradę, cokolwiek . Z góry dziękuje i przepraszam za fatygę ale proszę mnie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety bez badania nie można cokolwiek napisać. Musisz zostać przebadany. Zgrubienie zapewne jest sprawą łagodną, ale żeby określic co to jest musisz dać się zbadać. Najlepiej, żeby tą zmianę zobaczył urolog. Może to tylko poszerzony nasieniowód lub żylak powrózka nasiennego. Trudno powiedzieć bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Dziękuje za odpisanie wiele to dla mnie znaczy ,chciał bym sie zapytać czy do urologa trzeba dostać skierowanie od lekarza rodzinnego??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.