Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wiszący pieprzyk na szyi


Gość Bartekcivic28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartekcivic28

Mam 28 lat, jakies 3-4 tygodnie temy na szyji przy dole obojczykowym wyszedl mi taki jakby wiszacy pieprzyk, który na pooczatku byl jasny a ostatnimi dni troche sciemnial. Jest to taki *wisiorek* który wisi(jest uszypulowany) na takiej cieniutkiej niteczce ze czasem chcialo by sie go urwac. Jak go dotykam to leciutko pobolewa i skora wokol niego jest czerwona. Dodam ze jest to miejsce gdzie bardzo czesto przypada kolnierz bluzek czy swetrow i to miejsce moze byc narazone na podraznienia choc nie mam pewnosci czy to jest przyczyna jego zaczerwienienia. Co to moze byc? bo troche sie martwie. Zalanczam zdjecie tego. Dodam ze pod pacha mam pdobny wiszacy tyle ze jest troche jasniejszy i mniejszy i nie pobolewa. Moja zona ma mnostweo pdobnych , moze to jest zarazliwe? najbardziej martwi mnie zaczerwienienie jego. Oto zdjecie: http://dooktor.pl/image_atta/post/447bAGvW5jU2El7Puik4y3ngk4JDdJctT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne włókniak czyli łagodna zmiana włóknikowa pokryta skórą. Zmiana ta zapewne w chwili obecnej jest w odczynie zapalnym. Radzę z tym problemem udać się bezpośrednio do chirurga, gdyż może okazać się konieczne zabiegowe usunięcie zmiany i poddanie jej badaniu histopatologicznemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartekcivic28

Witam ponownie, dzis ta zmiana zrobila mi sie sucha jak pieprz( na poczatku jak wyszla byla jasno brazowa lub w kolorze skory i od ocierrania o garderobe w tym miejscy zaczela robic sie coraz ciemniejsza) i odpadla sama, byla wysuszona jak pieprz wielkosc pestki od kiwi. Widze jednak ze pwoolutki zaczyna od nowa odrastac- znow jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×