Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadwyrężenie penisa pod wpływem otarć i ciężaru


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Mam 27 lat i problem natury intymnej. Od kilku miesięcy uprawiam z dziewczyną peting, a od około 2 miesięcy zauważam u mnie pewne, niepokojące objawy, zmiany. Otóż często podczas wspólnych pieszczot moja dziewczyna siada na mnie w bieliźnie w pozycji *na jeźdźca* i imituje ruchy frykcyjne (zaznaczam, że ja nie jestem w jej wnętrzu). Sprawia to nam obojgu dużą przyjemność, ale myślę, że nie wpływa to dobrze na mojego penisa. Czasami podczas takich zabaw moja partnerka siedząc na mnie, dosyć mocno zgniatała swoim ciężarem mój narząd, który był w pełnym wzwodzie. Teraz, od około 2 miesięcy mój penis jest mniej czuły na dotyk i mam problem z osiągnięciem pełnego wzwodu. Jestem pewien, że jeszcze nic złego się z moim członkiem nie wydarzyło. Na pewno nic w nim nie pękło, nigdy nie poczułem też żadnego bólu, tyle że teraz jest mniej podatny na bodźce, które wcześniej powodowały 100 % erekcję. Obecnie na podniecenie się potrzebuję więcej czasu i *starań*, a mój wzwód wynosi tylko ok. 80%. Tak jakby mój penis nie miał ochoty na zabawę, a po niej bardzo szybko opada i jest wielki problem, żeby podniósł się na nowo, co kiedyś nie miało miejsca. Także moja rzołądź jest o wiele mniej czuła, bledsza i jakby mniej ukrwiona. Mam wzwody nocne, ale i one po przebudzeniu mijają szybciej niż dawniej. Dodam , że wcześniej nie miałem żadnych problemów ze wzwodem, wystarczyły mi myśli erotyczne, a teraz?... Dlatego mam kilka pytań: 1. Czy to możliwe, że przez taki nacisk coś zostało nadwyrężone? 2. Czy można to jakoś naprawić, czy to minie? 3. Czy powinienem udać się do lekarza, urologa, seksuologa albo innego? 4. Czy obecnie zaprzestać prób podniecania, kontaktów z dziewczyną czy też przeciwnie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Boję się, że coś mi jest i że już nigdy nie wróci do normy, albo że się jeszcze bardziej pogorszy. Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę powodzenia. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to możliwe, że przez taki nacisk coś zostało nadwyrężone? - wątpię w to 2. Czy można to jakoś naprawić, czy to minie? - raczej to nie ma podłoża organicznego 3. Czy powinienem udać się do lekarza, urologa, seksuologa albo innego? - raczej przyzwyczaiłeś się do swojej dziewczyny i przez to odczuwasz mniejsze podniecenie i słabiej reagujesz na bodźce seksualne 4. Czy obecnie zaprzestać prób podniecania, kontaktów z dziewczyną czy też przeciwnie? - wszystko zależny od Ciebie, spróbuj różnych metod, może na chwilę odetchnij od dziewczyny, zapewne wszystko się poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął kolejny miesiąc, trochę z dziewczyną odpoczęliśmy i wszystko samo zaczyna się powoli układać, a właściwie wróciło prawie do normy. Mój penis szaleje, gdy z nią jestem. Może mam takie okresowe wahania, których nigdy wcześniej nie miałem? Oby tylko się nie zmieniło na gorsze i tak na zawsze. Cz y to zawsze trwa miesiące??? Czasem jeszcze trochę trudno go podniecić, ale jest już duuużo lepiej niż było. Może na razie się wstrzymam z tą wizytą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wiem, że temat dośc stary, ale mam pytanie. czy ktoś z Was stosował na poprawienie erekcji naturalnego preparatu Weili? To porównywany z viagrą preparat, w formie kulek. Podobno nieźle się sprawdza - http://www.eroheroes.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×